iPhone Anakart Tamiri

İstanbulda yer alan teknik servisimiz Apple iPhone marka cihazlara sahip olanlar için harika hizmetlerini sunmaktan geri kalmıyor. iPhone anakart Değişimi ve iPhone Anakart Tamiri ile alakalı teknik destek hizmetlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar, her geçen gün ekibimiz güvencesi altında orijinal parçalara ulaşabilmektedir.

Genelde kullanıcılar garanti kapsamı altında kalmamak adına ana bayilere gitseler de, ortalama 5 dakika sürecek bir iş için 30 iş gününe kadar beklemek durumunda kalıyorlar. Aynı zamanda teklif edilen fiyatta cabası! iPhone anakart Sorunu hizmetlerini bu bakış açısını ortadan kaldırmak adına başlatan ekibimiz, yüksel ihtimal ile aynı gün cihazlarınızı tarafınıza sunmaktadır.

iPhone Anakart Tamirinde Orijinal Parçalar Kullanıyoruz !

Üretici firmadan tarafımızca tedarik edilen binlerce iPhone Anakart Fiyatı yedek parçası ile hizmet alma imkanlarına sahip olabilirsiniz. Bu alanda çıtamızı çok daha üst sınırlara çekmek ve kullanıcılara güvenli bir hizmet olanağı yaratmak adına çalışan ekibimiz, üst düzey bir çalışma ile beraber memnuniyet garantisi vermektedir.

Cihazlarınız ile ilgili yaşadığınız problemlere çözüm bulmak ve başta iPhone Anakart Değiştirme olmak üzere diğer pek çok çalışmadan faydalanabilmek adına seçiminizi yapın. Bu alanda sizleri memnun edebilme konusunda önemli gelişmeler sunan ekibimiz, sorunsuz bir şekilde cihazlarınızı kullanma ayrıcalıkları vermekten geri kalmamaktadır. Artık ilk gün ki kadar yüksek performans sunan bir telefon ile çok daha rahat kullanım elde edebileceksiniz.

Anakart Tamirinde Yüksek Başarı

iPhone anakart tamiri anakart uzmanlığı gerektiren ve her telefon tamircisinin yapamayacağı teknik bir iştir. iPhone’unuz için anakart arızalarında yüksek başarı oranı ile tamir hizmeti vermekteyiz.

Neden Anakart Tamiri yapıyoruz ?

Anakart tamiri zor bir iştir ve bir çok teknik servisin yetkinliği bulunmamaktadır. Fix Apple Servis Yurt Dışında gerekli teknik yetkinlik eğitimlerini almış bulunmaktadır. Yapılamaz denilen bir çok problemi ekibimiz giderebilmektedir. Telefonunuzu bize getirmeden ümidinizi kesmeyiniz ! İşini ehline bırakın !

Şarj entegresi arızası; yan sanayi şarj kablosu kullanmak, araçta şarj etmek, güç kaynağına bağlı kullanmak gibi durumlarda görülmektedir. Şarj süresi ve yüzdesi düzensizlik gösterir, şarja bağlı olduğu halde şarj etmez. Bunun gibi şarjla alakalı tüm sorunların kaynağı şarj entegresi olabilir. Kullanıcı şikayetleri; iPhone şarja takılı iken açılıp kapanıyor Şarj olmuyor Şarjı dengesiz çalışıyor Şarj ediyor gösteriyor ama şarj olmuyor Elmada kalıyor, elma gelip gidiyor iPhone açılmıyor
Dokunmatik entegresi arızaları; arıza ekrandan kaynaklanmıyor ise, dokunmatiğin çalışmaması veya kendi kendine basması, arası sıraçalışması bu entegreden kaynaklanabilir.Tamir oranımız yüksektir. Kullanıcı şikayetleri; Dokunmatik kendi kendine basıyor Ekran gidip geliyor Dokunmatik çalışmıyor
Görüntü entegresi arızası; genellikle cihaz arka planda çalışır, ses vardır ama görüntü yoktur şeklinde kendini gösterir. iPhone modellerinde sıkça karşılaşılan bir arızadır ve tamir oranımız yüksektir. Kullanıcı şikayetleri; iPhone arka planda çalışıyor ama görüntü yok iPhone ses var görüntü yok
Kamera entegresi arızası; kamera haricinde cihazın kamerayı yöneten entegrelerinde görülen arızadır. Bilinçsiz kurcalanmış ve sıvı teması alan cihazlarda sıkça görmekteyiz. Tamir oranımız yüksektir. Kullanıcı şikayetleri; Kamera karanlık gösteriyor Kamera açılınca donuyor

Teknik Servis Görselleri