iPhone iPad Ekran & Cam Değişimi

KOMPLE EKRAN DEĞİŞİMİNDE %100 Orjinal EKRAN Kullanıyoruz.

Bir çok faklı kalitede iPhone yan sanayi ekran vardır. Bu ekranlara A, AAA, A+, A++ gibi isimler verilmekte ancak asla B ya da C kalite yazılmamaktadır. Çok ucuz fiyata taktıracağınız yan sanayi ekranlar çok çabuk bozulmakta, kolay kırılmakta, ekran ışığı konusunda yetersiz kalmakta ve cihazın özellikle bataryasına zarar vermektedir.

Bazı iPhone Modellerinde Ekran tamamen değişilmeli bazı modellerde ise sadece ön cam tamiri mümkün olmaktadır.

EĞER SADECE CAM ÇATLADIYSA DOKUNMATİK SORUNU YOKSA

Ön cam kırıldığında aklımıza yetkili servise gidip ekran değişimi yaptırmak gelecektir. Ancak Apple ön cam değişimi yapmayacaktır. Ön camı kırık ekranınızı söküp yerine yeni bir ekran takacaktır. Ama sizin iç ekranınız sağlamken neden komple ekran değişimi yaptırmak zorunda kalıyorsunuz.

iPhone’unuz yere düştü ve ön camı çatladı, kullanabiliyorsunuz görüntüde var peki o zaman neden ekran değişimi yaptırıyorsunuz? iPhone’larda ekran ve ön cam ayrılabiliyor ve ön cam tek başına değişebiliyor. Diyoruz ki eğer ön camınız kırık ise komple ekran değişimi yaptırmayın!

Ekranlar yapısı itibariyle iç ekran ve ön cam olarak birbirine yapışıktır. Dıştaki ön cam kırıldığında makineler yardımıyla ekrandan ayırıp yeni camı yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırıyoruz. iPhone ekranlarının fabrikada üretim şeklide bu şekildedir.

iPad ekran değişimi nasıl yapılır

iPad ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm güvenlik önlemlerinin alındığı teknik servis odamızda özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Onarım süreçlerinde dikkat edilenler

iPad ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Cihaz güvenliği için sigortalanmıştır.

iPhone ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, cihaz sağlığı için gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim son teknoloji teknisyen ekipmanları ve orjinal iPhone ekranı kullanılarak yapılmaktadır. “iPhone ekran değişimi” sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmez. Cihaz sıfırlanmaz. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran kalitesi ve görünümü ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Periyodik olarak sterilize edilir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi sigortalıdır. Yani cihazınız servisimize girdiği anda sigortalanmış olur. Aynı zamanda teknisyenlerimiz statik elektrikten arındırıcı bileklik ve sterilize edilmiş eldiven takarlar. Ekran değişiminin ardından telefonu dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Teknik Servis Görselleri